O firmie

Firma HAVEC Engineering zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań wspomagających pracę urządzeń przemysłu ciężkiego, w szczególności pieców obrotowych.

Przedsiębiorstwo HAVEC Engineering to firma której początki sięgają 2009 roku. Firmę tworzą absolwenci wiodących uczelni technicznych w Polsce. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w branżach mechanicznych, technologicznych i inżynierskich.

HAVEC Engineering to przedsięwzięcie będące wynikiem połączenia trzech firm specjalizujących się w mechanicznych analizach maszyn i urządzeń,  automatyki przemysłowej i geodezyjnych pomiarów przemysłowych. Połączenie różnych zakresów działalności to odpowiedź na potrzeby dotychczasowych Klientów z całego świata.  W ramach świadczonych usług zajmujemy się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań wspomagających pracę urządzeń przemysłu ciężkiego, w szczególności pieców obrotowych.

Swoje działania prowadzimy w oparciu o:

  • Kompleksowe inspekcje pieców obrotowych
  • Wprowadzanie na rynek urządzeń diagnostycznych
  • Wdrażanie technologii pomiarowej
  • Szkolenia personelu technicznego

Praca naszych specjalistów to przede wszystkim bliski kontakt z Klientem i natychmiastowe reagowanie na jego potrzeby. Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie w ramach ściśle zdefiniowanych procedur. Metodyka i planowanie realizacji zadań zapewniają porządek i pełne bezpieczeństwo finalizacji projektów prowadzonych przez nasz zespół.

Najważniejsze wartości HAVEC Engineering:

  • Wysoka jakość usług
  • Profesjonalne podejście do potrzeb Klienta
  • Innowacyjne rozwiązania
  • Elastyczność

Inspekcje pieców obrotowych

Głównym obszarem naszych działań jest przeprowadzenie mechanicznej inspekcji oraz określenie czynności (regulacje, wymiany, naprawy , modyfikacje itp.), które powinny zostać wykonane w celu osiągnięcia i utrzymania wysokiej sprawności pracy pieca obrotowego.

Automatyka przemysłowa

Opracowaliśmy systemy pomiarowe wysokiej precyzji, które pozwalają na monitoring aktualnego stanu urządzeń oraz zaplanowanie działań konserwacyjnych. Dzięki temu usterki i awarie mogą być zredukowane zarówno w zakresie ich nasilenia jak i częstotliwości występowania.

GEODEZYJNE POMIARY PRZEMYSŁOWE

Oferujemy szeroki zakres usług pomiarowych skierowanych do wielu gałęzi przemysłu. Wysoce precyzyjne pomiary są punktem wyjścia do analiz i regulacji wspomagających pracę maszyn i urządzeń.